Hotline
+905455494707
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Havaalanı Transfer Hizmetleri

Kişi ya da grupların havaalanından istedikleri noktaya ya da istedikleri noktadan havaalanına, belirtilen zamanda transfer hizmetlerini güvenli ve konforlu bir şekilde özel tasarlanmış ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarımız ile sürüş konusunda özel eğitimlerden geçmiş alanında uzman sürücülerimiz gerçekleştirmektedir.

Havalimanı transfer hizmetleri için en az 24 saat önce telefon ya da web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Bizim Transfer, farklı seçeneklerde havalimanı transfer hizmetleri vermektedir. Ekonomik transfer seçenekleri, kendini özel hissetmek isteyenlere özel transfer, fiziksel engelleri olanlar engelsiz transfer ve VIP transfer seçeneklerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Ekonomik Transfer

Siz de en ekonomik fiyatlarla havalimanına ya da havalimanından evinize gitmek istiyorsanız ekonomik shuttle transfer tam size göre.

Ekonomik Transfer, uçuş saatinize göre belirli saatlerde önceden belirlenmiş duraklardan sizi alarak havalimanına kadar götürmektedir. Araçlarımızın duraklara ulaşma saatlerini web sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Havalimanından evinize ya da otelinize giderken, uçağınızın iniş saatine göre sizi havalimanında sizi karşılıyoruz ve ineceğiniz duraklara sizi güvenle ulaştırıyoruz.

Ekonomik transfer araçlarımız sürekli olarak GPS ile takip edilmektedir.

Özel Transfer Hizmetleri

Ailenizle ya da arkadaş grubunuzla seyahatlerinizde size özel transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Size özel tahsis edilecek aracınızla istediğiniz saatte özel şoförünüz tarafından adresinizden alınacaksınız. Eğer havalimanından otelinize ya da evinize gidiyorsanız havalimanında isminizle karşılayıp adresinize kadar ulaşımınız sağlanacaktır.

Özel transferlerde araç tipleri kişi sayısına göre sedan araçtan, otobüse kadar çeşitlilik göstermektedir.

VIP Transfer Hizmetleri

Son model araçlarımızın özel dizayn edilmesiyle sizlere lüksün ve konforun doruklarında bir transfer deneyimi sunduğumuz VIP Transfer Hizmetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir transfer hizmetiyle tanışmanız için tüm enerjimiz ve heyecanımızla sizleri bekliyoruz.

Turizm Acente Hizmetleri

Seyahat acentelerinin her türlü transfer hizmetleri, modern ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarımız ve alanında uzman sürücülerimiz eşliğinde güvenli ve konforlu bir şekilde sağlanmaktadır. Antalya’nın tüm ilçelerine transfer hizmeti verilmektedir.

Turizm acentelerinin talepleri doğrultusunda özel turlar da yapılabilmektedir.

Kongre Incentive Transfer Hizmetleri

Antalya ve çevresi deniz tatili bölgesi olmasının dışında aynı zamanda kongre turizmi bakımından da geniş olanaklar sunmaktadır. Özellikle Belek bölgesinde yoğunlaşan kongre merkezleri bulunan otellere havalimanından profesyonel transfer çözümlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ulusal ya da uluslararası kongre, sempozyum, çalıştay gibi bilimsel toplantıların yanı sıra çeşitli seminerler, bayi toplantıları gibi organizasyonlarınız için de yolcu transfer hizmetlerimizle sizlere bir tık ya da telefon uzaklığındayız.

Firmamız, bugünün referansını geçmişinden almakta ve sunduğu hizmeti bu motivasyon ile geleceğe taşımaya devam etmektedir.

Related Articles